Kamień ozdobny Kraków

Kamień ozdobny z naszej oferty to idealny sposób na dopełnienie aranżacji ogrodu. Pozwoli on nie tylko oddzielić strefy danych roślin, ale też stworzyć własną wizję zieleńca. Proponujemy szeroką ofertę grysów i otoczaków, które różnią się kolorem oraz wielkością. Z powodzeniem sprawdzą się one do wysypywania w ogrodzie ścieżek oraz do hodowania niektórych gatunków krzewów czy kwiatów. Korzystając z naszych otoczaków i grysów ozdobnych można też łatwo wyznaczyć strefę tarasu, odróżniając ją od naturalnej części rekreacyjnej.

JAKIE KAMIENIE OZDOBNE OFERUJEMY?

W naszej ofercie kamieni ozdobnych dominują przede wszystkim grysy oraz otoczaki o różnych wielkościach i barwach. Grys idealnie sprawdza się do dekorowania zielonych przestrzeni. Pięknie komponuje się zarówno z otoczeniem (ponieważ może tworzyć aranżację z kilku kolorów), jak i wpisze się jako dekoracja eksponująca rośliny czy elementy architektury. Ten kamień wyróżnia się trwałością, bezpieczeństwem dla roślin oraz podłoża, a także tym, że dobrze się „klinuje”. W efekcie można go zastosować także jako materiał na ścieżki. Biały grys jest też mrozoodporny, dlatego stanowi bardzo wytrzymały materiał.

Otoczaki ozdobne również występują w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu łatwo je dopasować do mniejszych rabat przed domem, jak i w celu zróżnicowania powierzchni w ogrodzie. Otoczak ma też zastosowanie jako dekoracja wnętrz – uzupełnia donice, szklane półki czy ściany w łazienkach.

Jako Grupa Ludwikowski dajemy dostęp do wyjątkowych oraz funkcjonalnych dekoracji Twojego ogrodu, innych przestrzeni i wnętrz – kamieni ozdobnych.